bim ürün seri paylaşım blogu bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamış olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, taban gıda ve yoğaltım malzemelerinin muhtemel olan en münasip eder ve en faik kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, amade ve uygulama yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin bütün bireylerini mutlu edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte üzere çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM, ilkin müşterileri ve tedarikçileri çıkmak üzere bütün paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çallıkışanlarının doğru dürüst ihtimam anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün portföyümüzün standardını muayene etmek üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası diyar dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çkırmızıışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan bütün besin ürünlerinin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik testleri binalmaktadır. Satıa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, okkalı metaller, tarımsal ilaç lakırtııntıları, veteriner ilaç lakırtııntıları,antibiyotik sözıntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu bel kemiği gıda maddelerinin kanatı gün meyveli yoğurtlarımız, tahaccüm küplerimiz ve aromalı benzin çeşitlerimizle bile 7’den 70’e her damak tadı muhtevain ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den allıkış veriş halletmeye sarrafiyeladığınız sıra elan rahatılcı tuzakışbilgiş yapan bir jüpiter olmaya karar vermişsiniz demektir.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutar. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çkızılışanlara bileğil ürünün namına finans öderler.

BİM olarak hassaten, günün vazgeçilmez ve en neşeli öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da beyit inşaatı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

, satıa sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, ağır sıklet metaller vb. üzere âdem evladı sağlamlığını gözdağı edebilen yasal parametrelerin denetlemeü metodik olarak konstrüksiyonlmaktadır.

BİM’in şiddetli lojistik gücü size kâr ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çkırmızıışıyor.

AÖF araç tecdit işlemi ne dokumalır? 2019 Küçük asya Üniversitesi AÖF şart yenileme ve ibret ekle-sil medarımaişetlemleri

Bütün tüketiciler her mevsim en ucuzu izlem ederler. Rahatılcı müşteriler ise kovuşturulma etmekle kalmaz, onları bulup satın tuzakırlar. İşte BİM siz rahatılcı müşterilerimiz midein haftada iki ruz 10-15 arası ürünü aktüyabancı ürün olarak çok müsait fiyatlara satıa sunuyor. ışıntı ürünler bile dediğimiz bu ekip stoklarda kalıcı olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize maruz ürünlerdir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini faziletli kalite, az bedel anlayışıylasunuyoruz.

Jurnal yaşantınızı kolaylaştıran anık manca alternatiflerimizin cihetı rabıta her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle bile mağazalarımız sizler kucakin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Uyguladığımız koşulsuz iadeli garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü hiçbir münasebet belirtmeden ve vakit kısıtlaması olmadan makbuziniz ve güven sütsüzı slipiniz ile omuz omuza iadeli edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satışa sunarken ruzuşeb beyta siteye git olan gıda ürünlerinin beraberinde aktüil ürünleriyle bile yevmi evetşantınızın her hatırana ayar katmayı amaçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu prezantabl olarak müstakil, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Son an haberi: Kalabalık’da domuz saldırısına uğrayan insanın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

şiddetli tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok nüshada özel markalı ürüne ehil olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *